Ress Inwestycje

Fotowoltaika

Ceny energii od sieciowych dostawców stale rosną i nic nie zapowiada tego, by ta tendencja miała ulec zmianie. Oznacza to, że odbiorcy indywidualni zmuszeni są do poszukiwania alternatywnych rozwiązań, jakimi są odnawialne źródła energii. Polacy coraz chętniej decydują się na fotowoltaikę, ponieważ taka instalacja pozwala w pełni pokryć zapotrzebowanie na prąd w gospodarstwie domowym albo zakładzie produkcyjnym. Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Klientów z Przeworska i okolic.

Panele fotowoltaiczne

Naszym Klientom z  oferujemy kompleksowe usługi z zakresu projektowania oraz montażu systemów fotowoltaicznych na różnych pokryciach dachów (skośnych, płaskich, a także instalacje wolnostojące). Do realizacji inwestycji wykorzystujemy panele monokrystaliczne sprawdzonych, cenionych producentów: Q-CELLS, RISEN, BRUK-BET SOLAR, LONGI, JINKO, ASTRONERGY, DMEGC, SERAPHIM oraz ZNSHINE SOLAR. W pierwszym etapie wykonamy obliczenia, na podstawie których ustalimy zapotrzebowanie na energię w Twoim gospodarstwie domowym. Następnie dostosujemy najlepszy wariant techniczny do tego, jaką moc powinna dostarczać instalacja. Skontaktuj się z nami, by poznać więcej szczegółów!

Biuro projektowe

Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży elektrycznej jesteśmy w stanie przygotować projekt instalacji fotowoltaicznej, która precyzyjnie pokryje zapotrzebowanie na energię w Twoim domu lub firmie na terenie Przemyśla. W naszym biurze projektowym wykonujemy dokładne plany, które następnie ekipa monterska wprowadza w życie, zakładając panele na dachu albo gruncie. Po zakończeniu prac dokumentację wykonanej instalacji przekazujemy do regionalnego dostawcy energii.

Jak działa fotowoltaika?

Działanie promieni słonecznych wywołuje reakcję w półprzewodniku, która następnie prowadzi do powstania nośników ładunku. Falownik zamienia prąd stały na zmienny, dzięki czemu wyprodukowaną energię można wykorzystać w gospodarstwie domowym. Panele fotowoltaiczne złożone są z pojedynczych ogniw, a wybrana liczba paneli wraz z pozostałymi elementami układu tworzy kompletną instalację. Zapraszamy do współpracy !