Ress Inwestycje

Carport

CARPORT to fotowoltaiczna wiata przeznaczona na dwa samochody. Wolnostojąca konstrukcja wykonana jest z wysokiej jakości stali ze specjalną powłoką antykorozyjną. Odporność na korozję gwarantuje wieloletnią eksploatację. Dozalet zaliczymy również szybki i prosty montaż. CARPORT można rozbudować o kolejne miejsca parkingowe.

Pergola – fotowoltaiczne zadaszenie tarasu to idealne połączenie estetyki z funkcjonalnością. Oprócz ochrony przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak promieniowanie słoneczne, deszcz czy śnieg, zintegrowane z modułami słonecznymi zadaszenie wytwarza przyjazną środowisku zieloną energię i umożliwia obniżenie domowych rachunków za prąd. Taka zabudowa tarasu stanowi alternatywę dla osób, które ze względów estetycznych lub przez ograniczoną przestrzeń działki nie chcą instalować naziemnej instalacji fotowoltaicznej.

Instalacja o mocy 5,04 kW, wykonana z:

  • konstrukcja Corab Carport na 2 stanowiska
  • Moduły PV ASTRONERGY 360W monokrystaliczne full black – 14szt.
  • Inwerter FRONIUS SYMO 5.0-3M

Instalacja o mocy 5,36 kW, wykonana z:

  • Moduły PV ZNSHINESOLAR 530W -12szt.
  • Inwerter FRONIUS SYMO 6.0-3M

Instalacja o mocy 6,30 kW, wykonana z:

  • Moduły PV ASTRONERGY 450W -14szt.
  • Inwerter FRONIUS SYMO 6.0-3M

Instalacja o mocy 4,87 kW, wykonana z:

  • Moduły PV ASTRONERGY 375W -13szt.
  • Inwerter FRONIUS SYMO 5.0-3M

Wiaty — Rzeszów i okolice

Jeśli jesteś szczęśliwym właścicielem domu jednorodzinnego, niewątpliwie zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest wyznaczenie odpowiedniego miejsca na auto. Solidna, odporna na czynniki atmosferyczne wiata doskonale sprawdzi się jako praktyczna alternatywa dla garażu lub po prostu zadaszenie tarasu. Wykonana z wytrzymałej stali dodatkowo zabezpieczonej powłoką antykorozyjną, jest niezwykle trwała, a przy tym stabilna. Zapewnia optymalną ochronę przed deszczem i śniegiem, a ponadto — ze względu na instalację fotowoltaiczną umieszczoną na dachu — stanowi źródło energii pobieranej z otoczenia. Wykonujemy realizacje nie tylko w okolicy Przeworska, ale również w Rzeszowie, a także na terenie całego województwa podkarpackiego. Zapraszamy!

Funkcjonalne wiaty: podkarpackie jako główny obszar działania firmy Ress-Inwestycje

Jako przedsiębiorstwo z ponad 8-letnim stażem zajmujemy się profesjonalną instalacją paneli fotowoltaicznych na budynkach oraz wiatach. Mimo że nasza siedziba mieści się w Przeworsku, około 50 km od Rzeszowa, obsługujemy Klientów z całego Podkarpacia. Wykonujemy projekty zadaszeń tarasów, które nie tylko pełnią funkcję ochrony przed opadami, ale też dostarczają energię, co korzystnie wpływa na domowy budżet, ponieważ przyczynia się do obniżenia comiesięcznych rachunków za prąd. Wiaty są zaprojektowane przez naszych specjalistów, dzięki czemu dopasowujemy każde zamówienie do indywidualnych preferencji Klienta.

Idealne zadaszenie tarasu i alternatywne źródło energii — wiaty na każdą kieszeń

Jesteśmy zawodowcami w dziedzinie fotowoltaiki, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Wszystkie wiaty, jakie stawiamy na posesjach, podwórkach czy na terenach prywatnych zakładów lub firm, nie tylko prezentują się bardzo nowocześnie, ale też wyróżniają się rewelacyjną jakością. Stal, której używamy do realizacji naszych projektów, jest odporna na korozje, a także skrajnie niskie bądź wysokie temperatury. Nie musisz więc obawiać się o trwałość swojej nowej wiaty — zapewniamy solidne wykonanie, szybkie terminy, atrakcyjne ceny, a przy tym niesamowitą wytrzymałość w każdych warunkach. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Rzeszowa oraz województwa podkarpackiego.