Ress Inwestycje

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Zajmujemy się opracowywaniem projektów oraz montażem stacji ładowania pojazdów elektrycznych, które zapewnią maksymalną ergonomiczność użytkową. Nasi projektanci dokładnie wysłuchają potrzeb naszych Klientów i dostosują koncepcję do ich oczekiwań, zarówno na etapie budowy, jak i późniejszego korzystania ze stacji.

Po zatwierdzeniu projektu nasza firma zajmuje się montażem, pracami ziemnymi oraz rozbudową sieci elektroenergetycznej. Stacje ładowania są konfigurowane, testowane i przekazywane do użytku przez nasze ekipy montażowe. Zapewniamy gwarancję serwisową przez cały okres eksploatacji dostarczanych przez nas urządzeń.

EV WALLBOX Home Pro

Stacja ładowania Teison Home Pro jest urządzeniem o uproszczonej konstrukcji, którą sam producent określa jako bardziej przyjazną dla użytkownika. Ładowarka posiada kolorowy ekran LCD, dzięki któremu na bieżąco możemy monitorować postęp ładowania oraz stan pracy. Produkt wyposażono w funkcję inteligentnej identyfikacji częstotliwości radiowej RFID.

 • Stopień ochrony IP67
 • Ochrona różnicowoprądowa
 • Wyposażona w przycisk awaryjny
 • Posiada ochronę bezpieczeństwa

POBIERZ KATALOG

POBIERZ KATALOG

Stacja ładowania Webasto Live

Zalety urządzenia Webasto Live:

 • Regulowana moc wyjściowa od 3,7 kW do 22 kW
 • Do wyboru kabel ładowania o długości 4,5 m lub 7 m ze złączem
 • Licznik zgodny z MID do rejestrowania opłat
 • Przyszłościowe rozwiązanie dzięki aktualizacji oprogramowania
 • Uwierzytelnianie na stacji ładowania za pomocą technologii RFID
 • Zintegrowany modem 4G zapewniający najlepszy zasięg
 • Kompatybilność z dostępnymi na rynku systemami back-end do
 • Przyjazna dla użytkownika konfiguracja za pomocą hotspotu Wi-Fi
 • Efektywne wykorzystanie dostępnej mocy ładowania dzięki ładowania typu 2 cyfrowego zarządzania stacją ładowania dynamicznemu zarządzaniu obciążeniem do 250 punktów ładowania
 • Kompatybilność z zewnętrznymi licznikami poprzez Modbus
 • Gotowość do podłączenia i ładowania (ISO 15118)
 • Wysokiej jakości produkcja w Niemczech

POBIERZ KATALOG

Ładowarki naścienne do poj. elektr. Ex9EV

Ex9EV to naścienna ładowarka do pojazdów elektrycznych (EV), przeznaczona do użytku w domu. Nasze rozwiązanie jest wyposażone w wyłącznik różnicowoprądowy typu B, który jest niezbędnym zabezpiecze- niem ładowarek EV. Bateria EV działa na zasadzie prądu stałego i może wystąpić jego upływ. Zintegrowany RCCB typu B jest w stanie wykryć upływ prądu stałego, przemiennego i pulsującego o wysokiej częstotliwości.

Oferujemy ładowarki o prądzie ładowania do 32 A w wersji 1 lub 3 fazowej. Kabel połączeniowy o długości 5 m występuje w wersji z wtyczką typu 1 lub typu 2 i jest częścią dostawy.

POBIERZ KATALOG

Rzeszów: stacje ładowania samochodów elektrycznych

Szukasz ekologicznego rozwiązania, pozwalającego zmniejszyć ślad węglowy? Zależy Ci na czystym powietrzu, ale też chcesz uniezależnić się od rosnących cen paliw? Postaw na samochód elektryczny i zadbaj o stację do jego ładowania. To proste, przyjazne środowisku rozwiązanie, dzięki któremu Twoje auto zawsze będzie gotowe do drogi! W naszej firmie oferujemy nowoczesne stacje ładowania samochodów elektrycznych dla Klientów indywidualnych oraz firm z Rzeszowa. Pomyśl przyszłościowo o swoich potrzebach!

Dlaczego warto postawić na stację ładowania pojazdów elektrycznych?

Jakość powietrza w miastach pozostawia wiele do życzenia. Alarmy smogowe to smutna rzeczywistość, do której przywykliśmy, a ceny paliw co jakiś czas mocno nadwerężają nasz budżet. Jeżeli często korzystasz z samochodu, a jednocześnie leży Ci na sercu dobro planety — pomyśl o zakupie auta elektrycznego. Nie musisz go tankować, a on nie zatruwa powietrza. Jedyne, czego potrzebujesz, aby z niego korzystać to ekonomiczna i ekologiczna stacja ładowania tuż przy Twoim domu, firmie lub odpowiednia ładowarka wpinana wprost do gniazdka w mieszkaniu!

Stacje ładowania samochodów elektrycznych na miarę Twoich potrzeb

Każda stacja, którą oferujemy naszym Klientom z Rzeszowa, jest projektowana na miarę ich potrzeb oraz oczekiwań. Dzięki temu wszystkie z nich zapewniają kierowcom maksymalną skuteczność oraz wydajność ładowania, a także doskonale komponują się z aranżacją przestrzeni. Niemiecka jakość komponentów decyduje o dużej trwałości urządzenia, jak również zapewnia bezawaryjną pracę przez wiele lat. O nic nie musisz się martwić — wykonamy dla Ciebie zarówno sam projekt, jak i niezbędne prace ziemne czy rozbudowę sieci elektroenergetycznej. Jeżeli zainteresowała Cię oferta stacji ładowania samochodów elektrycznych i chciałbyś poznać szczegóły współpracy z naszą firmą, serdecznie zapraszamy do kontaktu.