Ress Inwestycje

Projektowanie instalacji elektrycznych

Biuro Projektowe RESS INWESTYCJE świadczy usługi projektowe w zakresie elektrotechniki, automatyki i teletechniki. Zespół projektowy tworzy grupa doświadczonych inżynierów posiadających uprawnienia budowlane do projektowania sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń.

Oferujemy wykonanie dokumentacji projektowej sieci i urządzeń elektroenergetycznych niskiego i średniego napięcia w zakresie:

  • projektowania instalacji elektrycznych linii średniego napięcia,
  • projektowania instalacji elektrycznych stacji transformatorowych 15/0,4 kV,
  • instalacji linii energetycznych niskiego napięcia,
  • instalacji oświetlenia ulicznego,
  • instalacji przyłączy energetycznych zgodnie ze standaryzacją operatorów sieci.

Zakres usług naszej firmy obejmuje wiele etapów – począwszy od koncepcji, poprzez projekt podstawowy, projekt budowlany z uzyskaniem pozwolenia na budowę, projekt wykonawczy, aż po dokumentację powykonawczą wraz z nadzorem autorskim podczas realizacji inwestycji.

Pracownię projektową tworzą młodzi, kreatywni i ambitni ludzie z inicjatywą. Chętnie podejmujemy się wszelkich zleceń, bez względu na to, z jakim nakładem pracy się one wiążą. Każdy klient uzyska wsparcie merytoryczne i profesjonalną pomoc. Dysponujemy odpowiednim wykwalifikowanym zespołem projektantów, posiadającym niezbędne uprawnienia budowlane. Nasze biuro projektowe gwarantuje szybkie i terminowe wywiązywanie się z powierzonych zadań. Dzięki kompetencji i profesjonalizmowi, jakie wypracowaliśmy przez lata pozostawania w branży, wszystkie zlecenia realizowane są rzetelnie, nasza pracownia zdobyła renomę solidnego i wiarygodnego partnera a klienci traktowani indywidualnie.

Działając wiele lat w branży mamy świadomość trudności technicznych oraz formalno-prawnych z jakimi musi się zmierzyć inwestor w procesie realizacji inwestycji. Nasze doświadczenie pozwala nam zaoferować szeroki wachlarz usług, za których treść merytoryczną i prawną ponosimy pełną odpowiedzialność. Jesteśmy gotowi na uzgodnienia czy postępowania administracyjne, uzyskujemy wszelkie niezbędne decyzje i postanowienia. Kontaktując się bezpośrednio z urzędami, załatwiamy wszystkie wymagane formalności. Zlecenia na prace projektowe realizujemy głównie dla największych spółek dystrybucyjnych w Polsce. Naszymi klientami są również instytucje samorządowe oraz firmy i osoby prywatne.
Posiadamy liczne referencje z zakresu projektowania sieci i urządzeń elektroenergetycznych.

Instalacje elektryczne — Przeworsk

Jesteś właścicielem firmy albo dużego gospodarstwa rolnego, a może mieszkasz w domu jednorodzinnym i zależy Ci na znalezieniu specjalistów od instalacji elektrycznych? Jeśli tak, to nasza oferta bez wątpienia Ci się spodoba. Przygotowujemy projekt sieci oraz urządzeń elektroenergetycznych, uzyskujemy zgodę na budowę, sporządzamy całą dokumentację, a następnie nadzorujemy montaż inwestycji. Warto dodać, że działamy zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi normami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy Ress-Inwestycje. Zaufaj ekspertom, którzy instalacje elektryczne znają od wielu lat. Działamy na terenie Przeworska oraz okolic!

Ress-Inwestycje: niezawodne instalacje elektryczne

Jeżeli zależy Ci na kompleksowej obsłudze zaczynającej się od zaprojektowania i doboru, a kończącej na montażu doskonałych instalacji elektrycznych w Twoim domu, firmie czy gospodarstwie rolnym, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Ress-Inwestycje. Gwarantujemy indywidualne oraz kompleksowe podejście do każdego Klienta, spełniając wszelkie pojawiające się potrzeby, a także wymagania. Nasi fachowcy codziennie zwiększają swoje umiejętności, korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań, które są dostępne na rynku. Jesteś z Przeworska albo masz tutaj firmę? Zdecyduj się na inwestycję w nowatorskie instalacje elektryczne oraz skorzystanie z proponowanych przez nas usług już dzisiaj!